دومنا فرانسه

دومنا فرانسه

تاریخچه شرکت دومنا فرانسه

کمپانی DOMENA  به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی COGIA در سال 1955 میلادی در فرانسه تاسیس شد.

تولید نخستین اتوی بخارپرسی برای مصارف منطقه ای در سال 1985 در این کمپانی آغاز و توزیع شد. سال 1990 این کمپانی برند DOMENA را ثبت و به بازار اتوهای پرسی معرفی کرد.

ایجاد برند DOMENA سرآغاز تولید نخستین اتوی بخارمخزن دار به بازارهای نا محدود بود . این کمپانی بر اساس اهداف چشم انداز گسترش و نوآوری در سال 1994 اولین اتوی مخزن دار روی پایه را ارائه کرد و بالاخره با کشف ماده ی ضد رسوب توانست مکانیزم سیستم الکترونیکی ضد رسوب مواد معدنی (CAPT) را به محصولات خود اضافه کند .

 برند DOMENA بدلیل شهرت و موفقیتی که در مدت کوتاهی بدست آورد به مرحله ای از مقبولیت جهانی رسید که استقلال آن شرکت از کمپانی مادر و تبدیل به یک برند مستقل احساس گردید.لذا از این زمان فعالیت خود به عنوان یک برند مستقل در زمینه تولید اتوهای بخار پرسی در مدل های مختلف و طراحی های مدرن در این شرکت تولید و به اغلب کشورهای جهان صادر می شود.

 واحد تحقیق و توسعه این شرکت با سه دپارتمان مهم تحقیقات مکانیکی ، تحقیقات الکترونیکی و نمونه سازی بخش تولید و فروش ، این کمپانی را حمایت می کند. در این شرکت علاوه بر اتوهای بخار پرسی انواع محصولات دیگر با عملکرد بخار نیز تولید می شود ، کارخانجات دومنا در شهر آلتکریچ در کشور فرانسه و همجوار با مرز کشورهای سوئیس و آلمان قرار دارد.

 

 

کارخانجات CSI فرانسه ، محصولات خود را تاکنون با برندهای مختلف و سفارشی از جمله آستوریا – ریویرا – سیمئو – سوپربا – سینگر – رادکس و آ.ا.گ به کشورهای جهان صادر کرده است.